%100 محافظت در برابر باج افزارها با آنتی باج افزار رایگان کسپرسکی برای کسب و کارها

17 تیر 1396 %100 محافظت در برابر باج افزارها با آنتی باج افزار رایگان کسپرسکی برای کسب و کارها

روابط عمومی شرکت ایدکو (توزیع کننده محصولات کسپرسکی در ایران)،باج افزارهای ExPetr،WannaCry، Bitman، Mor، Locky، CryptXXX، Zerber، Shade، Crysis، Cryrar، Snocry، Cryptodef و Spora جزء بدافزارهایی هستند که به هیچ وجه تلاشی برای تحویل اطلاعات با ارزش شما پس از باج گیری نمی کنند. ظهور باج افزار به عنوان یک سرویس (Ransomware-as-a-Service) نگرانی ها را برای کسب و کارها بیشتر می کند.

حملات باج افزارها با هدف کسب و کارها در سال 2016 با 11 برابر افزایش همراه بوده است

کسب و کارها در هر مقیاسی که باشند مورد حمله ی مجرمان سایبری قرار می گیرند و داده های مهم آن ها رمزنگاری و به صورت گروگان گرفته می شود. در میان شرکت هایی که مایل به پرداخت باج هستند، یک پنجم آن ها هرگز فایل های رمزنگاری شده ی خود را دریافت نمی کنند.

اما این بدان معنی نیست که کسب و کار شما حتما قربانی حملات سایبری خواهد بود. کافی است که ابزار رایگان آنتی باج افزار کسپرسکی را دانلود کنید تا اطلاعات ارزشمند شما در برابر تمامی حملات و خطرات سایبری در امان بماند.

 • این ابزار به راحتی سیستم شما را اسکن می کند و باج افزارها و بدافزارهای رمزنگار را فورا مسدود می کند.
 • با اکثر نرم افزارهای امنیتی کار می کند، به هیچ وجه مجبور نیستید که نرم افزارهای امنیتی لابراتوار کسپرسکی را به صورت نصب شده داشته باشید، بیشتر راهکارهای امنیتی با این ابزار سازگاری دارند و آن را پشتیبانی می کنند.
 • این ابزار نکات و توصیه هایی را برای محافظت شما پیش رویتان قرار می دهد.

ابزار در جهان/ بیشترین امتیاز امنیتی

ابزار آنتی باج افزار کسپرسکی برای کسب و کارها به محافظت کسب و کار شما در برابر یکی از سریع ترین خطرات رو به رشد در سال های 2016 و 2017 کمک خواهد کرد.

این ابزار یکی از تکنولوژی هایی است که بیشترین تست روی آن انجام شده و از مطمئن ترین امنیت های سراسر دنیا است و برخی از تکنولوژی های مورد استفاده در آن در محصول اندپوینت کسپرسکی برای کسب و کارها به کار رفته است:

 • محافظت آنتی باج افزار اختصاصی بر اساس امنیت شبکه کسپرسکی
 • ماژول سیستم واچر به منظور جلوگیری از فعالیت های مشکوک و بازگرداندن اقدامات مخرب

علاوه بر این ها، ویژگی هایی برای محافظت در برابر خطرات شناخته و ناشناخته در این ابزار قرار داده شده است و تمام نسخه های جدید محصولات لابراتوار کسپرسکی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارای قابلیت ضدرمزنگاری هستند.

چرا لابراتوار کسپرسکی؟

سال 2016 سال انقلاب باج افزارها بود که متاسفانه این روند در حال ادامه و با سرعت عجیبی در حال رشد است. در سال 2016 دیدیم که بدافزارهای رمزنگار هدف خود را کسب و کارها قرار داده اند و یک سوم نگرانی های امنیت آی تی به کسب و کارهای کوچک مربوط می شود.

در سال 2016

 • 20 درصد شرکت ها در سراسر جهان دچار حوادث جدی امنیتی شده اند.
 • 42 درصد کسب و کارهای کوچک و متوسط در 12 ماه گذشته مورد حمله ی باج افزارها قرار گرفتند.
 • هر 40 ثانیه یکبار یک کسب و کار مورد آلودگی باج افزارها قرار گرفتند.
 • بالای $99,000 هزینه های متوسط آسیب ناشی از حملات بدافزارهای رمزنگار به کسب و کارها بوده است.
 • حدود 67% از نمایندگان کسب و کارها از دست رفتن کل اطلاعات یا بخشی از آن ها توسط بدافزارهای رمزنگار گزارش کردند.
 • یکی از 5 کسب و کاری که به مجرمان باج پرداخته اند، هرگز اطلاعات خود را دریافت نکرده اند.
 • 1,445,434 کاربران کامپیوترهای شخصی مورد هدف رمزنگارها قرار گرفته اند.
 • 62 نوع باج افزار جدید ظاهر شدند.

راهکار و چاره سازی

در سال 2014، کمی بعد از مسری شدن حملات باج افزارها و شیوع آن ها، لابراتوار کسپرسکی قابلیت رمزنگاری را در محصولات لابراتوار خود اضافه و آن را قوی ساخت. از آن زمان تاکنون، رِنج فناوری آنتی باج افزار ما به میزان قابل توجهی گسترش یافته است. شما می توانید این ابزار را در قسمت پایین دانلود کنید:

محافظت چندلایه لابراتوار کسپرسکی

راهکارهای امنیتی لابراتوار کسپرسکی حفاظت چند لایه در برابر بدافزارهای رمزنگار را ارائه می دهد که این تکنولوژی برای مسدود کردن باج افزارها استفاده می شود.

چگونه از کسب و کار خود محافظت کنیم؟

البته ما امیدواریم که شما هیچ وقت چنین چیزی را تجربه نکنید، اما باید واقع بین بود و با افزایش تعداد رمزنگارها، این حملات خیلی به دور از ذهن نخواهد بود. اما بهتر است قبل از اینکه به آن دچار شوید و خیلی چیزها را از دست بدهید به فکر باشید و اطلاعات مهم کسب و کار خود را در برابر حملات مکرر مجرمان امن سازید. شما کافی است که:

 1. کارمندان خود را آموزش دهید. کارمندان اغلب در شرکت ها بی تجربه و کاملا ناآگاه هستند و از این رو این ناآگاهی آن ها را نسبت به حملات آسیب پذیر می کند. کارمندان خود را در مورد اصول اولیه ی امنیت و فناوری اطلاعات آموزش دهید. این موارد شامل:
 • آگاهی در مورد حملات فیشینگ و لینک های فیشینگ
 • پیامد باز کردن ایمیل های مشکوک را برای آن ها شرح دهید و مسائل امنیتی در این باره را به آن ها آموزش دهید
 1. به طور کاملا منظم از داده های خود بک آپ بگیرید و آن ها را مدام مورد بازبینی قرار دهید. تقریبا تمام کسب و کارها سیاست بک آپ گیری را پیش گرفته اند و خوشبختانه ارزش این عمل امنیتی را به خوبی درک کرده اند. با این حال کاملا لازم است که شما داده های خود را به صورت آفلاین هم در جایی دیگر داشته باشید. در غیر این صورت با یک باج افزار رمزنگار تمامی بک آپ های شما رمزنگاری خواهند شد.

سیاست بک آپ گیری خود را عاقلانه انتخاب کنید. پس به کپی کردن اطلاعات بر روی سرور بسنده نکنید.

 1. از تمامی دستگاه ها و سیستم ها محافظت کنید. به علت اینکه رمزنگارها تنها کامپیوترهای شخصی را مورد هدف قرار نمی دهند، نیاز است که شما محافظتی را برای دستگاه های مک، ماشین های مجازی و دستگاه های اندرویدی خود در نظر بگیرید.
 2. نصب و نگهداری نرم افزارها امنیتی. برای جلوگیری از تمام حملات بهتر است نرم امنیتی خود را آپدیت نگه دارید.
 • آپدیت تمام اپلیکیشن ها و سیستم عامل را برای از بین بردن آسیب پذیری هایی که کشف می شوند، فراموش نکنید.
 • اپلیکیشن امنیتی و دیتابیس آنتی بدافزار خود را برای آخرین تهیدات آپدیت کنید.

سعی کنید یک راهکار امنیتی که شامل ابزارهای زیر است را برای سیستم خود انتخاب کنید:

 • مدیریت استفاده از اینترنت، با استفاده از جایگاه شغلی شما
 • کنترل دسترسی به اطلاعات شرکت، مجدد با توجه به موقعیت شغلی
 • مدیریت راه اندازی برنامه ها، با استفاده از این ویژگی اپلیکیشن همه چیز را کنترل می کند وبرنامه هایی که نیاز هستند تا مسدود شوند را مسدود می کند و یا اجازه ی دسترسی به برنامه ها را به شما می دهد.

  منبع: کسپرسکی آنلاین(ایدکو)

  *  کسپرسکی اسم یکی از بزرگترین شرکتهای امنیتی و سازنده آنتی ویروس است که برخی از کاربران اشتباهاً این شرکت و محصولات آنتی ویروس آن را با عناوینی نظیر کسپرسکای،کاسپرسکی، کسپراسکی، کسپراسکای، و یا کاسپراسکای نیز می‌شناسد. همچنین لازم به ذکر است مدیرعامل این شرکت نیز یوجین کسپرسکي نام دارد.

محصولات مرتبط

 • Kaspersky Internet Security for Android

  امنیت پیشرفته‌ای که همیشه همراه شماست بخش مهمی از زندگی اکثر ما اکنون روی گوشی‌ها و تبلت‌هاست- پس به امنیت موبایلی نیاز دارید که شما را همیشه امن نگه ...

  6,535,270 ریال
  خرید
 • Kaspersky Cloud Password Manager

  Kaspersky Cloud Password Manager ابزار مدیریت کلمه عبور ابری کسپرسکی (KCPM) ضمن ذخیره ایمن تمامی کلمات عبور مورد استفاده شما برای وبسایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، و شبکه‌های اجتماعی آنها را در تمامی ...

  9,806,020 ریال
  خرید
 • Kaspersky Safe Kids

  شما می توانید بر ارتباطات اینترنتی کودکان از قبیل فعالیتهای عمومی در فیسبوک، کنترل تماسها و پیامها از طریق دستگاههای اندرویدی نظارت داشته باشید. کمک شما به کودکان بهترین راهنمایی برای آنها ...

  9,806,020 ریال
  خرید
 • Kaspersky Small Office Security

  محافظت در حین کار Kaspersky Small Office Security به طور خاص برای سازمان‌هایی طراحی شده است که 5 تا 50 دستگاه کامپیوتر در خود جای داده‌اند. نصب آن بسیار آسان است؛ مدیریت آن ...

  23,549,400 ریال
  خرید
 • Kaspersky Security Cloud Personal

  تمام اپ‌های امنیتیِ ما در دستانتان. به کل خانواده‌ی اپ‌های ما برای دسکتاپ و موبایل دسترسی پیدا کنید. از آنتی‌ویروس گرفته تا ابزارهای حریم خصوصی و اجرایی، هر کدام را به میل ...

  65,408,770 ریال
  خرید
 • Kaspersky Standard

  سیستم امنیتی بهبودیافته به همراه تقویت‌کننده عمکرد دستگاه طرح امنیتی استاندارد ما، نه تنها سیستم امنیتی قدرتمندی را برای انواع ویروس‌ها، بدفزارها و باج‌افزارها ارائه می‌دهد ...

  18,503,100 ریال
  خرید
 • Kaspersky Plus

  امنیت. کارایی. حریم خصوصی. همه در یک برنامه با کاربری آسان کسپرسکی پلاس با ارائه امنیت سایبری نسل بعد، شما در برابر ویروس‌ها، باج‌افزارها و بدافزارهای جدید محافظت کند - بدون ...

  26,533,570 ریال
  خرید
 • Kaspersky Premium

  حفاظت کامل از دستگاه ها، حریم خصوصی و هویت شما با محصول Kaspersky Premium تمام نیازهای امنیتی خود و خانواده‌تان را پوشش دهید. حفاظت پیشرفته ...

  28,383,880 ریال
  خرید

نظر خودتان را ارسال کنید


کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
*نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد