بسته‌ی امنیت ادارات کوچکِ کسپرسکی: آماده‌ی محافظت از کسب‌و‌کارهای کوچک

01 مهر 1397 بسته‌ی امنیت ادارات کوچکِ کسپرسکی: آماده‌ی محافظت از کسب‌و‌کارهای کوچک

روابط عمومی شرکت ایدکو (توزیع کننده محصولات کسپرسکی در ایران)؛ اینکه هر شرکتی، نیروی مخصوصِ امنیت سایبری ندارد چندان هم تعجب‌برانگیز نیست. برخی VSB‌ها (شرکت‌های بسیار کوچک) و حتی SMB‌ها (شرکت‌های کوچک) به طور تمام‌وقت نیروی آی‌تی ندارند، اگرچه درست به اندازه‌ی هر فرد یا سازمان دیگری در معرض تهدیدات سایبری قرار دارند و به شدت نیازمند مراقبت‌ هستند. و اکنون، در امان ماندن از گزند تهدیدات آنلاین میسر نمی‌شود مگر با بکارگیریِ ابزار درست مانند دریافت آخرین نسخه‌ی بروزشده‌ی امنیت ادارات کوچکِ کسپرسکی.

جزئیات کسب‌و‌کارهای کوچک

شرکت‌های کوچک و بسیار کوچک در این میان گیر کرده‌اند: ناکافی بودنِ بسته‌های امنیت سایبریِ مصرف‌کننده از یک طرف و همچنین نیازِ راه‌حل‌های شرکت به سطح بالای مدیریتی نیز از طرفی دیگر.  

در بهترین حالت، یک کسب‌و‌کار بسیار کوچک ممکن است نیروی آی‌تی داشته باشد؛ فردی که بتواند عهده‌دار بخش امنیت سایبری باشد. اما آی‌تی حوزه‌ای است که امنیت سایبری تنها بخشی از آن است و کسی که در این بخش کار می‌کند نمی تواند خود را تماماً وقف مدیریت راه‌حل‌های سنگین امنیتی کند. با این حال، این شاید بهترین راهکار باشد. پژوهشی که با عنوان «رشد کسبوکارها در نهایت اطمینان: اتخاذ راهکارِ ابری در مقابل نگرانی‌های امنیتی» انجام داده‌ایم حاکی از این می‌باشد که حدود یک‌سومِ کسب‌و‌کارهای بسیار کوچک، وظیفه‌ی خطیر مدیریت امنیتی را به کارمندان غیرحرفه‌ای محول کرده‌اند؛ این درحالیست که برخی شرکت‌ها اصلاً سِمَتی به عنوان کارشناس آی‌تی ندارند.

راه‌حل اختصاصی

حین توسعه‌ی راه‌حل امنیتی اختصاصی برای شرکت‌های کوچک، قوانین زیر را نیز بکار بردیم:

 • بازدهی
 • گسترش آسان
 • مدیریت راحت
 • رابط کاربری حسی
 • میانه‌روی

در نتیجه، برای نصب و یا مدیریت امنیت ادارات کوچکِ کسپرسکی نیازی نیست کارشناس امنیت سایبری و یا آی‌تی باشید. راه‌حل ما محافظتِ فوری‌ای را در برابر خطرهای سایبری مربوطه ارائه می‌دهد که تقریباً هر کارمند اداره‌ای می‌تواند آن را مدیریت کند. پیشخوانِ وب همه‌ی اطلاعات لازم برای مدیریت امنیت سایبری را در اختیار قرار می‌دهد: اطلاعاتی در مورد لایسنس‌ها، کاربران، دستگاه‌ها، نسخه‌های محصول و غیره. زیر‌مجموعه‌های اصلی محافظت‌کننده چندان نیاز به توجه ندارند، در عوض کارمندان می‌توانند روی کارهای همیشگی خود تمرکز کنند. 

این محصول از چه چیزی محافظت می‌کند؟

هر شرکتی (در هر اندازه‌ای) می‌تواند قربانی انواع مختلفی از بدافزارها و حملات مهندسی اجتماعی همچون فیشینگ شوند. امنیت ادارات کوچک کسپرسکی از خیلی چیزها محافظت می‌کند، از جمله:

پول شما

تخلف‌های مالی هنوز هم از مخرب‌ترین انواع حملات به حساب می‌آیند. امنیت ادارات کوچک کسپرسکی از زیرمجموعه‌ای به نام Safe Money برخوردار است که می‌تواند پول شما را در برابر اسکمرها محفوظ نگه دارد. Safe Money دسترسی سالم و ایمن به سایت‌های مالی را به شما تضمین می‌دهد و همچنین داده‌های مالی شما را از دستبردهای غیرقانونی و افزونه‌های ناامن مرورگر مصون نگه می‌دارد.

اطلاعات شما

اطلاعات شرکت شما هدف بعدی مجرمان سایبری است. به همین دلیل است که راه‌حلِ ما به منظور محافظت از اطلاعات شما در برابر باج‌افزارها، مجوز رمزگذاری فایل‌ها و فولدرها را داده و همچنین از بک‌آپ‌های اتوماتیک و قابلیت ریستور نیز برخوردار می‌باشد. 

نرم‌افزار شما

راه‌حل ما می‌تواند کاربردهای سازمانی شما را به‌روز نگه دارد. این راه‌حل با جست و‌جویی برنامه‌ریزی‌شده برای استفاده از آپدیت‌ها، خطر هجوم مجرمان سایبری به سمت نقاط آسیب‌پذیر را کاهش می‌دهد.

رمزهای عبور شما

بخشی از امنیت ادارات کوچک کسپرسکی، مدیریت کلمه‌ی عبور است که می‌تواند کلمه‌های عبور، جزئیات حساب‌های بانکی، اسکن‌های داکیومنت و یادداشت‌های متنی را در درگاهی امن ذخیره کند.

سرور شما

چنانچه مایل به دریافت این بسته هستید، می توانید آن را روی سرور نصب نمایید. بدین‌ترتیب هم از سرور و هم از ایستگاه کاری (Workstation) خود محافظت کرده‌اید.

  

منبع: کسپرسکی آنلاین (ایدکو)

کسپرسکی اسم یکی از بزرگترین شرکتهای امنیتی و سازنده آنتی ویروس است که برخی از کاربران اشتباهاً این شرکت و محصولات آنتی ویروس آن را با عناوینی نظیر کسپرسکای،کاسپرسکی، کسپراسکی، کسپراسکای، و یا کاسپراسکای نیز می‌شناسد. همچنین لازم به ذکر است مدیرعامل این شرکت نیز یوجین کسپرسکي نام دارد. 

محصولات مرتبط

 • Kaspersky Internet Security Multi Device 2018

  هکرها و مهاجمان همیشه در حال پرسه زدن هستند، اما وقتی شما به اینترنت متصل می‌شوید، ما از شما محافظت می‌کنیم و به شما یاری می‌رسانیم تا از زندگی دیجیتالی خود در برابر مجموعه بزرگی از خطرات دیجیتالی ...

  3,522,000 ریال
  خرید
 • Kaspersky Internet Security for Android

  تلفن هوشمند و تبلت شما نیز به اندازه ی کامپیوترتان در برابر حمله های دیجیتالی آسیب پذیرند. به همین خاطر هنگام وب گردی یا استفاده از شبکه های اجتماعی، باید از آنها مراقبت کنید. ...

  1,254,000 ریال
  خرید
 • Kaspersky Total Security Multi Device

  با توجه به اینکه اعضای خانواده از برنامه‌ها و دستگاه‌های گوناگونی استفاده می‌کنند و از وب‌سایت‌های گوناگونی بازدید دارند، محافظت از آنها در برابر هکرها، مهاجمان و باج‌افزارها، کار چندان ساده‌ای ...

  5,034,000 ریال
  خرید
 • Kaspersky Cloud Password Manager

  Kaspersky Cloud Password Manager ابزار مدیریت کلمه عبور ابری کسپرسکی (KCPM) ضمن ذخیره ایمن تمامی کلمات عبور مورد استفاده شما برای وبسایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، و شبکه‌های اجتماعی آنها را در تمامی ...

  1,888,800 ریال
  خرید
 • Kaspersky Safe Kids

  شما می توانید بر ارتباطات اینترنتی کودکان از قبیل فعالیتهای عمومی در فیسبوک، کنترل تماسها و پیامها از طریق دستگاههای اندرویدی نظارت داشته باشید. کمک شما به کودکان بهترین راهنمایی برای آنها ...

  1,888,800 ریال
  خرید
 • Kaspersky Antivirus 2018

  با توجه به اینکه بخشی زیادی از زندگی شما روی رایانه شخصی‌تان قرار دارد بسیار مهم است که بتوانید از آن به خوبی محافظت کنید. محصول «آنتی‌ویروس کسپرسکی» راهی ...

  2,514,000 ریال
  خرید

نظر خودتان را ارسال کنید


کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
*نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد