ایدکو، بهترین پشتیبانی فنی کسپرسکی در ایران

25 دی 1390 ایدکو، بهترین پشتیبانی فنی کسپرسکی در ایران
ایتنا - شرکت ایدکو در زمینه ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات و ارتباطات با بیش از ۱۷۰۰ سازمان و شرکت دولتی و خصوصی همکاری می کند.

شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو)تنها نماینده توزیع آنلاین کسپرسکی در ایران، در نشست هم اندیشی شبکه فروش کسپرسکی به دلیل دارا بودن بیشترین سطح رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش، به عنوان بهترین ارائه کننده خدمات پشتیبانی فنی سال کسپرسکی در ایران انتخاب شد.

به گزارش ایتنا، در این نشست که با همکاری کسپرسکی و شرکت تجارت امن تشکیل شد؛ از نمایندگان بر‌تر کانال فروش کسپرسکی در ایران تقدیر به عمل آمد و شرکت ایدکو به عنوان بر‌ترین ارائه کننده خدمات پشتیبانی فنی سال کسپرسکی در ایران معرفی گردید.

در بخشی از این نشست، میزگردی با حضور پنج شرکت از نمایندگان موفق در حوزه فروش آنتی ویروس کسپرسکی تشکیل شد که حاضران در آن به ذکر دلایل موفقیت خود و کانال فروش کسپرسکی پرداختند.

سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو، به عنوان یکی از این نمایندگان، ضمن تشریح چگونگی آغاز همکاری ایدکو با کسپرسکی، اظهار داشت که حضور مستقیم کسپرسکی در ایران سبب فروش بهتر این محصول شده و فضای مناسب تری را برای کسب و کار ایجاد نموده است.

وی با اشاره به اینکه شرکت ایدکو شعار سازمانی خود را «وفادا به تعهدات» انتخاب کرده است، افزود: ارائه مناسب‌ترین پشتیبانی و خدمات پس از فروش از مهم‌ترین اهداف شرکت بوده که باتوجه به اهمیت این مقوله در دنیای امنیت اطلاعات، ایدکو با تکیه بر همین امر توانسته است سطح رضایتمندی مشتریان را در سطح مطلوبی حفظ نماید.

گفتنی است شرکت ایدکو در زمینه ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات و ارتباطات با بیش از ۱۷۰۰ سازمان و شرکت دولتی و خصوصی همکاری می کند و همچنین وب سایت رسمی فروش آنلاین محصولات کسپرسکی در نشانی www.irkaspersky.com امکان تحویل آنی لایسنس نسخه‌های شرکتی و خانگی و به نام خریدار را داراست.

منبع خبر: ایتنا

محصولات مرتبط

نظر خودتان را ارسال کنید


کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
*نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد