راهکارهای حفاظت ابری کسپرسکی برای امنیت شرکت های کوچک

14 بهمن 1390 راهکارهای حفاظت ابری کسپرسکی برای امنیت شرکت های کوچک
براي موسسات متوسط و كوچك درك و پاسخ دهي به جديدترين تهديدهاي امنيتي IT در افق امروزين تهديدات كه به سرعت در حال رشد هستند، مي تواند دشوار باشد. به موازات نياز كسب و كارها به تغيير، عمليات ها نيز مي توانند پيچيده تر شوند كه اين امر نيز به نوبه خود مي تواند بر امنيت آي تي آنها تاثير بگذارد. براي كمك به همکاران کانال فروش برای موسسات و سازمان های كوچكتر كسپرسكي در حال ارائه نسخه جديدي از راه حل امنيتي ابري Kaspersky Hosted Security خود براي وب و ايميل مبتنی بر فناوری ابری مي باشد.

به گزارش موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی کسپرسکی در ایران، بدافزارها و ويروس ها دردسر و معضل شماره يك كسب و كارها در هر ابعادي هستند كه به فاصله نزديكي از آنها هرزنامه ها و حملات فيشينگ قرار دارد. هر روزه بيش از ۷۰هزار نمونه بدافزار توسط كارشناسان كسپرسكي شناسايي مي شود. محافظت از كسب و كار خود در برابر چنين تهديدهاي برخاسته از وب و ايميل چالشي بزرگ است؛ خصوصا براي سازمان هاي كوچك تري كه معمولا تخصص آي تي مناسب يا منابع لازم را  ندارند. يك راه حل ابري مثل Kaspersky Hosted Security گزينه اي ايده ال براي چنين شركت هايي محسوب مي شود؛ چراكه مستلزم هيچ سرمايه گذاري براي زيرساخت يا تجهيزات IT نيست و به راحتي قابل تنظیم به منظور برآورده كردن نيازهاي متغير كسب و كارهای مختلف مي باشد.

با سطح خدماتي كه از سوي آزمايشگاه كسپرسكي تضمين شده است، بايستي انتظار پلتفرمي با ريسك پايين براي خدمات ارزش افزوده و مشاوره اي همچون گيت وي اضافي، سرور و محافظت كاربر نهايي، داشته باشيم.

ايليانا واوان، مدير ارشد بخش فروش شركتي كسپرسكي در اروپا مي گويد: ما از عرضه نسخه جديد به منظور برآورده سازي نيازهاي روبه رشد كسب و كارها خوشحاليم. با تداوم رشد تهديدها، شركت هاي كوچك نیز به اندازه موسسات بزرگ  آسيب پذير خواهند بود؛ ليكن اغلب از نبود بودجه و توان فنی لازم برای پیاده سازی راه حل هاي امنيتي گران رنج مي برند.  ويرايش تازه Kaspersky Hosted Security  به كلي از نو ساخته شده تا براي كسب و كارهاي در اندازه كوچك و متوسط مدافعي قدرتمند براي محافظت در خط مقدم نبرد با تهديدهاي وبي با ايميلي باشد.

Kaspersky Hosted Security شامل دوماژول  Kaspersky Hosted Email Security و Kaspersky Hosted Web Security است.

Kaspersky Hosted Email Security  به نحو مطمئن و مستمري با مسدود كردن حملات در ابر، از كسب و كارها در برابر بدافزارهاي ايميلي، هرزنامه ها و ايميل هاي فيشينگ، با حداقل اثر بر تجهيزات آي تي و كاربران نهايي، محافظت مي كند. اين راه حل پايداري كسب و كار را تضمين مي كند؛ حتي در شرايطي كه سرورهاي شركت خراب شوند و از آنها در برابر اضافه بار ميل سرور محافظت مي كند. راه حل موجود در برابر حملات بالقوه مخرب انكار سرويس (DOS) و حملات DHA ايستادگي مي كند و به كسب و كارها امكان مي دهد سياست هاي امنيتي ايميل خود را با استفاده از بررسي پيوست ها، به اجرا بگذارند. داده هاي ايميل ها همواره تحت محافظت خواهند بود و در يكي از پايگاه هاي داده بسيار معتبر و مجاز آزمايشگاه كسپرسكي پردازش مي شوند. 

Kaspersky Hosted Web Security تركيبي است از امنيت وب و فيلترينگ وب در سرويسي واحد كه از شبكه شركت در برابر تهديدهاي وب خاسته اي چون بدافزارها و جاسوس افزارها حفاظت مي كند. اين راه حل پلتفرمي به شركت ها پيشنهاد مي كند تا ارتباطات وبي داخلي و خارجي خود را كنترل كنند و استفاده كارمندانشان از اينترنت را به ترتیب مورد نظر خود درآورند. اين راه حل در برابر محتوای نامطلوب يا خطرناك وب محافظت ايجاد مي كند و با از بين بردن تراكم پهناي باند منابع شبكه اي را بهينه مي كند. همچنين از كارمندان دوركار و خارج از شركت نيز مراقبت مي كند و گزارش هاي جامعي تهيه مي كند.

محصولات مرتبط

نظر خودتان را ارسال کنید


کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
*نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد