فروش پاییزی کسپرسکی در ایران: 50% تخفیف برای قویترین محصول کسپرسکی

فروش پاییزی کسپرسکی در ایران: 50% تخفیف برای قویترین محصول کسپرسکی

شرکت ایدکو (نماینده رسمی کسپرسکی در ایران)، پاییز امسال تخفیف 50 درصدی کسپرسکی آنلاین را به مشتریان توتال سکیوریتی یک‌کاربره یک‌ساله هدیه می‌کند. برای دریافت این تخفیف اینجاکلیک کنید.

 به گزارش روابط عمومی ایدکو، این شرکت به‌عنوان توزیع‌کننده محصولات کسپرسکی در کشور از روز دو‌شنبه 12مهرماه 95 به‌مدت محدود فرصت برخورداری خریداران محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی یک‌کاربره یک‌ساله را از تخفیف 50‌درصدی فراهم می‌سازد.

به‌گفته شرکت ایدکو بر این اساس کاربران با خرید نیم‌بهای این محصول که قوی‌ترین محصول کسپرسکی محسوب می‌شود، می‌توانند به‌صورت رایگان از نرم‌افزارهای مدیریت کلمه عبور و امنیت کودکان نیز استفاده کنند.

شرکت ایدکو همواره در راستای مشتری‌مداری در کنار ارائه محصولات به‌روز و ایمن کسپرسکی علاوه‌بر کمک به ارتقای امنیت حریم شخصی مشتریان در دنیای مجازی با اعلام تخفیف‌های ویژه و شگفت‌انگیز سعی در تقویت روابط خود با مشتریان و خریداران دارد. پیشنهاد می‌شود علاقه‌مندان برای برخورداری از این امکان هرچه سریع‌تر نسبت به خرید این محصول از طریق بخش فروش ویژه کسپرسکی در ایران اقدام کنند.

برای استفاده از این فرصت طلایی و پیوستن به خانواده کاربران کسپرسکی کافی ‌است به فهرست نمایندگان معتبر در نشانی http://www.irkaspersky.com و در قسمت نمایندگان مراجعه کنید.

شرکت ایدکو تصریح کرده‌است که این تخفیف 50 درصدی صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده و فروشندگان در آن حضور نخواهند داشت و نمایندگان مجاز کسپرسکی آنلاین از طریق درج بنر و خبر این شرکت را در اطلاع‌رسانی وسیع‌تر و دسترسی آسان خریداران به اطلاعات مربوطه یاری خواهندکرد.

گفتنی است، شرکت ایدکو در سال ۲۰۱۵، جایزه برترین نماینده سال کسپرسکی را در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا به دست آورده بود. ارائه بهترین پشتیبانی فنی و رشد کیفیت آن با استاندارد جهانی، راه‌اندازی مرکز آموزش رسمی کسپرسکی در ایران و معرفی راهکارهای امنیت صنعتی کسپرسکی از ویژگی‌های متمایز ایدکو در خاورمیانه است. همچنین این شرکت در سال ۲۰۱۲ نیز به‌عنوان بهترین توزیع‌کننده آنلاین کسپرسکی در منطقه Emerging Market انتخاب‌شده بود.

اشتراک گذاری مطلب

نظرات کاربران

  1. عباس حاجی۱۳۹۵/۸/۱

    با توجه به وجود بسته های متفاوت و متنوع جهت جذب مشتری ( توتال سکیوریتی ، یک کاربر بخرید و 5 کاربر هدیه بگیرید و .... ) دیگر نیازی به داشتن لایسنس برای مشتریان قبلی معنی نداره ، پیشنهاد می شود علاوه بر ارائه بسته های تشویقی ، برای مشتریان قبلی خود نیز تخفیف ویژه در نظر گرفته شود تا همیشه بتوانید مشتری خود را حفظ کنید ، در غیر اینصورت با ارایه بسته تشویقی توسط شرکت دیگری ، به راحتی مشتریان خود را از دست خواهید داد با تشکر


نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
*نظر